Slim Farm

Slim Farm

Suplement diety w formie płynu, do stosowania doustnego. Preparat wykorzystuje zjawisko synergizmu. Oznacza to, że składniki w nim zawarte wzmacniają wzajemnie swoje działanie.  Efekt końcowy jaki uzyskujemy jest dzięki temu mocniejszy. Produkt powstał na bazie naturalnych składników, jest to miesięczna kuracja odchudzająca.

Zawarte w preparacie składniki:

  • wspomagają usuwanie toksyn i nadmiaru płynów z organizmu
  • poprawiają proces spalania tłuszczów i cukrów
  • modelują sylwetkę
  • wspomagają przemianę materii
  • sprzyjają zmniejszeniu łaknienia

Składniki: Morszczyn, śliwka kalifornijska, znamiona kukurydzy, ziele skrzypu, owoc anyżu, kłącze perzu, owoc bzu czarnego, kwiatostan rumianku, korzeń mniszka, ziele karczocha, owoc kopru włoskiego, nasiona soi, korzeń cykorii podróżnik, ziele krwawnika, liść zielonej herbaty, guarana, L-karnityna.

Sposób użycia: Doustnie. Przez pierwszych 10 dni suplement rozcieńczać 30 ml preparatu Slim Farm w 1 l wody i wypić w ciągu dnia.

W trakcie kolejnych dni stosować 10 ml produktu rozpuszczonego w 1 l wody i wypić w ciągu dnia. Maksymalna porcja dzienna wynosi 30 ml. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Aby zachować zdrowie i dobrą kondycję psychiczną i fizyczną należy prowadzić zdrowy tryb życia i stosować zrównoważoną dietę.

Uwaga produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.