Skrzyp polny 60 tabletek

Skrzyp polny 60 tabletek

Suplement zawiera bogaty skład, którego celem jest wsparcie i poprawa kondycji włosów i paznokci, a także wyglądu skóry.

Znajdujący się w preparacie ekstrakt ze skrzypu polnego zawiera składniki odżywcze, które wzmacniają skórę, włosy i paznokcie.

Skrzyp polny, jako roślina zawiera naturalne związki:

  • krzemionkę
  • krzem
  • potas
  • mangan
  • selen

SKŁADNIKI

ekstrakt ze skrzypu polnego, kwas L-askorbinowy (witamina C), ekstrakt z pokrzywy, monoazotan tiaminy (witamina B1), D-biotyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca: celuloza

STOSOWANIE

Dorośli: 1 do 2 tabletek na dobę, w trakcie posiłku. Maksymalne zalecane dzienne spożycie to 2 tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowania dobrej kondycji. Produkt powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące przed zastosowaniem suplementu diety powinny skontaktować się z lekarzem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *