Nopalinia max

Nopalinia max

Nopalinia Max to naturalna formuła proszku, która została starannie skomponowana pod względem składników i proporcji tak, by oddziaływać na główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi: ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, oczyszczanie jelit oraz spalanie tłuszczów.

Główną substancją czynną produktu jest suszona łodyga kaktusa – opuncji figowej, roślina występująca na pustyniach Meksyku, wpisana na listę Światowej Organizacji Zdrowia jako substancja posiadająca specjalne właściwości w zakresie profilaktyki otyłości.

Zastosowanie

  • Wspomaga odchudzanie
  • Reguluje metabolizm
  • Hamuje apetyt
  • Ułatwia trawienie
  • Oczyszcza organizm
  • Wspomaga regularne wypróżnianie
  • Powoduje uczucie sytości
  • Przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów

Działanie

Zawarty w produkcie błonnik nie ulega strawieniu w przewodzie pokarmowym, a dzięki dużej zdolności absorbowania wody przyczynia się do zwiększenia masy stolca, co korzystnie wpływa na pasaż jelitowy i regulację wypróżnień. Wysoka zawartość błonnika powoduje uczucie sytości, co pomaga obniżyć apetyt i kontrolować masę ciała. Odtłuszczone nasiona lnu wspomagają pracę żołądka i jelit, wpływając korzystnie na układ trawienny. Sproszkowany kaktus oraz źdźbła młodego jęczmienia natomiast doskonale wspomagają metabolizm tłuszczów i węglowodanów.

Stosowanie

1 łyżkę stołową Nopalinii Max wymieszać z 1 szklanką wody, soku lub mleka. Pozostawić do namoczenia od 5 do 30 minut. Tak przygotowany napój pić 2 razy dziennie. Podczas stosowania produktu należy wypijać 8 szklanek wody dziennie. W początkowej fazie stosowania produktu możliwe jest przyjmowanie zwiększonej dawki do maksymalnie dwóch płaskich łyżek stołowych Nopalinii Max przy każdej z dwóch porcji dziennych. Tym niemniej, nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki produktu w postaci 30 gram preparatu (cztery płaskie łyżki stołowe lub dwie kopiate).

Uwaga

Produkt powinien być spożywany z min 250 ml płynu (1 szklanka). Przyjmowanie Nopalinii Max bez wystarczającej ilości płynu może prowadzić do zadławienia. Nie zaleca się stosowania produktu u osób, które mają trudności z połykaniem.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *