BIO sok z aloesu z

BIO sok z aloesu z

Aloes jest rośliną, której bioaktywne składniki korzystnie oddziałują na pracę organizmu.

Niektóre z odmian aloesu są tak cenne, że należą do grupy roślin leczniczych, wykorzystywanych w między innymi w dermatologii i kosmetyce.

Chociaż miąższ z liści składa się w dużej mierze z wody, to oprócz tego dostarcza wielu innych składników. Wśród nich znajdują się m.in. błonnik pokarmowy oraz białka w bardzo łatwo przyswajalnej postaci. Dostarcza także kwasów tłuszczowych, witamin z grupy B, witaminy C, E, oraz licznych minerałów takich jak wapń, sód, żelazo, potas, mangan, miedź, magnez, cynk, krzem, siarka, chrom i selen.

Co wyróżnia aloes AloeQ?

Aloes marki AloeQ nie powstaje  z proszku, jak większość podobnych preparatów. Jest produkowany z tzw. pulpy i dlatego zawiera naturalny miąższ, wyciskany z liści aloesu. To produkt BIO, co oznacza że powstał z aloesu pochodzącego z certyfikowanych, ekologicznych upraw.

Działanie

Aloes ma zastosowanie w walce z bakteriami, zapaleniami i wspomaganiu układu odpornościowego. Medycyna naturalna używa miąższu i soku z aloesu do leczenia chorób układu pokarmowego, łagodzenia stanów zapalnych jamy ustnej i gardła oraz leczenia chorób skóry.

Stosowanie

Do bezpośredniego spożycia. Można wymieszać sok z wodą lub innym napojem (sokiem owocowym, mlekiem itp.).
25 ml 3 razy dziennie, przed posiłkami.
Zależnie od zaleceń i indywidualnych potrzeb, dawka może ulec zmianie.

Składniki

Aloe Vera 99%, kwas cytrynowy, kwas askorbinowy.

Bez konserwantów. Produkt 100% Ekologiczny. Nie zawiera substancji zapachowych, słodzących, ani barwników. Wysoka zawartość polisacharydów. Gwarancja najwyższej jakości.

Występujący osad jest zjawiskiem naturalnym. Każdorazowo przed spożyciem wstrząsnąć.
Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodowce.