Allergo Farm 30 kapsułek

Allergo Farm 30 kapsułek

STOP ALERGENOM to preparat skomponowany na bazie naturalnych składników: pachnotki, rdestu, pokrzywy, wapnia i kultur bakterii kwasu mlekowego. Nie powoduje uczucia senności i nie obniża koncentracji.

Działanie:

  • wspomaga układ pokarmowy i oddechowy
  • wpływa korzystnie na regulację prawidłowych podziałów komórkowych i różnicowania komórek
  • zwiększa wydalanie wody przez nerki
  • wspiera odpowiedź immunologiczną

Skład: cytrynian wapnia, liść pokrzywy zwyczajnej, inulina, wyciąg z nasion pachnotki zwyczajnej, ziele rdestu ptasiego, żywe kultury bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longim, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, celuloza mikrokrystaliczna, żelatyna wieprzowa, dwutlenek tytanu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych

 Sposób użycia: Doustnie 2 razy dziennie po 1 kapsułce 30 minut po posiłku, popijając szklanką wody. Maksymalna porcja dzienna wynosi 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Aby zachować zdrowie i dobrą kondycję psychiczną i fizyczną należy prowadzić zdrowy tryb życia i stosować zrównoważoną dietę.

Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.